KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11987067
nr 1198 7067
Torger Saether
(1902-1964)
Blandteknik, Signerad, daterad 1922. 31x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:28:39
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)